27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Zaimina Vasjari vjen si një ‘Santa’

spot_img

Zaimina Vasjari ndonëse është shkëputur nga muzika, ajo qëndron gjithmonë në qendër të vëmendjes në media.

Zaimina mjafton të publikojë një foto dhe sytë janë tek ajo.

Kësaj rradhe Zaimina i është përshtatur atmosferës së festave duke na publikuar disa foto si një ‘ Babagjyshe seksi’

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Santa Zai”, shkruan bukuroshja krah fotos./Real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat