fbpx

Zbardhet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

Rita-Ora-Net-Worth.jpg

Është vetëm 27 vjeç dhe është një prej këngëtarëve më të njohura në botës. Shqiptarja Rita Ora  është listuar në njerëzit më të pasur.

Revista e njohur “The Sunday Times Rich List” ka publikuar të dhënat e pasurisë së saj dhe sipas shifrave rezulton se pasuria e Rita Orës shkon në 18 milionë euro.

Sipas revistës pasuria është e fituar e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve. /real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303