fbpx

“Zbriti nga treni”/ Mimi Kodheli ‘i tërheq veshin’ Ditmir Bushatit: Duhet ta kishte vlerësuar….

mimi.jpg

Kandidatja për deputete e PS në qarkun e Tiranës, Mimi Kodheli, në një intervistë për report Tv, ka komentuar dhe raportin e saj me ish-ministrin Ditmir Bushati.

“Sa i përket Ditmir Bushatit, kam bashkëpunuar me të prej shumë kohësh. E vlerësoj Ditmirin për çfarë i ka dhënë politikës dhe Ditmiri duhet ta vlerësonte politikën, sepse ishte 6 vjet ministër i Jashtëm. Ditmirin e shoh aktiv në politikë”, u shpreh Kodheli.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303