21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Zbriti nga treni”/ Rama e la jashtë listave, Ditmir Bushati bën paralajmërimin e fortë: Në orën 20:00 do të…

spot_img

Pasi Kryeministri Rama e la jashtë listave të kandidatëve për deputet të PS, duke thënë se ‘zbriti nga treni’, ish-ministri Ditmir Bushati ka dalë sot me një paralajmërim të fortë në rrjetet sociale.

Busahti ka njoftuar se në orën 20:00 do të zhvillojë një takim online me ndjekësit e tij.

Ky postim nga ana e Bushatit lë të dyshohet se ai ka një lloj ‘hatërmbetje’ apo kundërshtie në lidhje me politikat e ndjekura nga qeveria.

Bushati ka ftuar të rinjtë që takimin në ‘sheshin publik’ siç e quan ai, t’a realizojnë duke debatuar dhe folur për 25 Prillin, ku duket se ish-ministri ka shumë për të thënë.

Postimi i tij i plotë

Çuna e goca, sot në 20.00 takohemi te #SheshiPublik në InstaLive.

25 prilli është moment i rëndësishëm për shoqërinë, por mbi të gjitha për ju. Unë jam i sigurtë që në chat-grupet tuaja, por jo vetëm, flisni, debatoni, përplasni ide dhe mbani qëndrime. Unë ju ftoj që shumë nga pyetjet dhe mendimet tuaja ti ndajmë bashkë tek #SheshiPublik. Shihemi në 20.00

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat