20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Zbulohen planet e Luanës dhe Krenarit në Tiranë

spot_img

Në media qarkulloi lajmi se Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dy ishin shkaqet që nxitën këto thashetheme: fakti që ata i kishin bërë “unfollow” njëri-tjetrit në Instagram, gjë e cila ka ndodhur shpesh gjatë këtyre viteve dhe nuk mund të merret si fakt i mirëfilltë.

Njerëzit aluduan se janë ndarë pasi Krenari nuk u pa në ditëlindjen e moderatores

Por sipas  Prive, thuhet se ata janë bashkë dhe gati për hapa të rinj në jetën e tyre.

Mësohet se ata aktualisht po investojnë për një shtëpi të përbashkët në Tiranë me një vlerë WOW! dhe se puna ka nisur tashmë.

Duket se moderatorja e ka tërhequr plotësisht në Shqipëri Krenarin, pasi raportohet se ai po punon këtu për bizneset ekzistuese dhe po ashtu po investon edhe në nisjen e sipërmarrjeve të reja.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat