fbpx

Zbulohet bashkëpunimi muzikor “bombastik” i kësaj vere

Këngëtaret më të dëgjuara të momentit, Tayna dhe Dafina Zeqiri, i kanë bashkuar forcat dhe do të sjellin shumë shpejt një këngë  së bashku.

Tayna është ndër artistet më të kërkuara edhe pse ka dalë shumë vonë në skenën e muzikës, ndërsa Dafina Zeqiri sjell gjithmonë risi me projektet e publikuara herë pas here.

Duke u nisur nga fakti se Tayna dhe Dafina hynë në listën e artistëve më të dëgjuara në vend, ky bashkëpunimi ka gjasa të mëdha të shndërrohet në super hit.