fbpx

Zbulohet kush është vajza që shoqëroi Capital T në Paris (VIDEO)

Para disa ditësh, në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se Capital T ishte me të dashurën në Paris pasi reperi publikoi një fotografi me një femër në llogarinë e tij në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Por, në fakt ai po sjell një këngë dhe femra në fjalë nuk ishte e dashura e tij.

Një projekt i ri publikohet nesër në ditën e të dashururave dhe këtë na e tregoi vetë Capo i cili zbuloi edhe fytyrën e vajzës.

View this post on Instagram

“JE T’AIME” 🥀 Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kënga publikohet nesër në orën 14:00