fbpx

Zbulohet! Me lot në sy, ja çfarë i tha Kimi Kanye-t në makinë!

1280kimye.jpg

Një burim ka thënë për “The Sun” se Kim do të kthehet në Calabasas, California pa burrin e saj, me shpresën se ai do të kërkojë ndihmë në mënyrë që të mund të kthehet në familje “kur të jetë gati”.

“Ajo i tha atij të mos kthehet derisa të ndjehet gati. Në të vërtetë, unë mendoj se ajo është duke u përpjekur të mbaj larg fëmijët e tyre nga ato që po ndodhin derisa ai të jetë më mirë – ajo është super e ndjeshme për ta. Fëmijët vijnë të parët”.-ka thënë burimi, i cili vazhdoi: “Sigurisht që ajo do që Kanye të kthehet në shtëpi dhe gjithçka të rikthehet si më parë, por realisht kjo nuk do të ndodhë.”

Javën e kaluar, Kim reagoi për herë të parë në Instagram pas deklaratave të Kanye, duke pranuar se ajo ishte e pafuqishme ndaj problemeve të tij psikologjike, duke e quajtur burrin e saj brilant, të shkëlqyeshëm, por të ndërlikuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303