23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zbulohet më në fund lidhja e Aurela Hoxhës

spot_img

Që kur është ndarë nga bashkëshorti, nuk dihej asgjë rreth jetës private të modeles Aurela Hoxha, mirëpo së fundmi është zbuluar se ajo prej dy vitesh bashkëjeton në Spanjë me të dashurin e saj.

Sipas “Gazeta shqiptare”, bukuroshja është në një marrëdhënie me të dashurin milioner që quhet Alban dhe është nga Miloti.

Ai prej vitesh jeton në Spanjë, ku ka edhe një biznes të tijin në fushën e hotelerisë.

Si janë njohur bashkë?

Përflitet se dyshja është njohur nga miq të përbashkët gjatë pushimeve të Aurelës në Spanjë.

Mandej, burime për “Gazeta shqiptare”, kanë pohuar se lidhja e tyre është serioze pasi të dy kanë prezantuar njëri-tjetrin me familjarët respektivë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat