35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zbulohet plani i opozitës, rrethim Parlamentit në 6 pika

spot_img

Ndryshe nga protestat e mëparshme, që janë përqendruar tek hyrja kryesore e Parlamentit, opozita ka një plan tjetër për nesër.
Plani i ri i opozitës ka për qëllim të paraqesë një Parlament që funksionon vetëm me forcën e blindave dhe dhunën policore kundër protestuesve, raporton BalkanWeb.

Harta u është shpërndarë disa përfaqësuesve të PD, ku pikat e rrethimit janë secila prej rrugëve që lidhet me Parlamentin: hyrja kryesore, hyrja nga qendra tregtare Toptani, hyrja nga ish-selia e Partisë Demokratike, hyrja nga rruga tek Bashkia, hyrja nga Pedonalja dhe hyrja nga unaza, pranë PD.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat