22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zbulohet shkaku i vdekjes së solistit të ‘Prodigy’

spot_img

Është zbuluar ditën e sotme shkaku i vdekjes së yllit të grupit të mirënjohur ‘Prodigy’, Keith Flint. Pas një ekspertize të detajuar, bëhet me dije se Keith ka varur veten e tij. Ai u gjet i vdekur më 4 mars në banesën e tij në Essex.

Lajmi për zbulimin e vdekjes së yllit të ‘Prodigy’ u bë e ditur nga autoritetet britanike. Kujtojmë që grupi i njohur ‘Prodigy’ u bë i dashur për publikun amerikane dhe jo vetëm, gjatë viteve ’90. Kënga e fundit që grupi publikoi ishte pikërisht ‘No Tourist’ në vitin 2018./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat