32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Zbuloni shtëpinë luksoze të Fatmir Hysenbelliut

spot_img

Fatmir Hysenbelliu është një ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë për jetën e tij, të mbushur me veshje të shtrenjta dhe udhëtime luksoze.

Gjithashtu, ai është shumë i pëlqyer në rrjete sociale, ku në ‘Instagram’ ka shumë ndjekës. Së fundmi, Fatmiri për dashamirësit e tij, ka shpërndarë një foto nga shtëpia e tij më e re.

Siç mund ta shihni nga fotoja më poshtë, ambienti duket shumë i bukur dhe luksoz.  Në sy bie tavani shumëngjyrës dhe pamja fantastike nga dritaret. Me pak fjalë, shtëpia e tij duket si një përrallë e vërtetë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat