33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zëdhënësja e PD, në pritje të ëmbël

spot_img

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa mësohet se është në pritje të fëmijës së saj të parë

Ina  është në periudhën më të bukur të jetës së saj.

Ndonëse ditët e fundit, ajo ka qenë mjaft aktive gjatë protestës së opozitës, duket se po e përballon mjaft mirë këtë moment.

Nuk dihet ende gjinia e fëmijës, por me siguri dy prindërit e rinj po e presin me plot emocione dhe entuziastë.

ina.jpeg

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat