fbpx

“Zgjedhjet”, Celibashi: Nesër do të nisë numërimi për…

Screenshot_15-17.jpg

Kreu i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, i bën thirrje të gjitha KZAZ-ve në mbarë vendin, që të fillojnë nesër në orën 09:00 procesin e numërimit për kandidatët për deputetë.Gjithashtu Celibashi thekson se në KZAZ-të, që ka filluar tashmë numërimi për kandidatët, do të vijojë sot deri në orën 24:00.“Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, z. Ilirjan Celibashi ka udhëzuar që për ato KZAZ që kanë përfunduar numërimin e votave për subjektet zgjedhore, të fillojnë numërimin për kandidatët nesër, datë 28 prill 2021 në orën 9:00.Në ato KZAZ ku ka filluar, ose pritet të fillojë numërimi i votave për kandidatët, numërimi do të vazhdojë sot deri në orën 24:00 dhe do të rifillojë nesër në datën 28 prill 2021, në orën 9:00”, bën me dije Celibashi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303