13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Zhang shpalos objektivat ambicioze, tripletë dhe yje

spot_img

Interi i ri i Steven Zhang i ka idetë të qarta. Ka ambicie dhe objektiva konkretë. Nëse në fushë objektivi kryesor është fitimi i Champions League, në merkato është e qartë se duhen sjellë në Milano kampionë të tjerë.

Sipas “Tuttosport” në kampin zikaltër besojnë ende se mund ta mbyllin me sukses historinë e Luka Modriç. Kroati nuk po luan mirë në Spanjë dhe tashmë të gjithë janë të bindur se ai dëshiron të ndërrojë ambient shumë shpejt.

Mesfushori i Realit mbetet objektivi kryesor i Interit, bashkë me sulmuesin Antoni Martial të Mançester Junajtid, të cilit i skadon kontrata në qershor. Objektiva të tjera janë Barela i Kaljarit dhe Palasios i River Pljetit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat