27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Zhduken dy minorenë nga banesa

spot_img

Rezultojnë të zhdukur dy minorenë, përkatësisht një vajzë dhe një djalë në Maliq, Korçë.

Ka qenë nëna e tyre, e cila menjëherë ka denoncuar rastin pranë policisë. Mësohet se vajza dhe djali janë të moshës 16 dhe 17 vjeç, të cilët kanë dy ditë që janë zhdukur nga banesa e tyre në Maliq.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë  Korçë. Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e ngjarjes./ real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat