fbpx

Zhduket një 16-vjeçare në Tiranë, policia jep detajet

lajm-i-fundit-3-3-17.jpg

Një vajzë adoleshente, 16 vjec është shpallur e zhdukur pasi është larguar nga banesa e saj në Tiranë dhe nuk është kthyer më .

Më datë 04.12.2021, shtetasja A. R., 32 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa e saj, vajza e mitur, shtetasja B. Xh., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303