fbpx

Zhvishet dhe Kendall Jenner, poston foto shtrirë pa rroba

6f7f20bc-847c-4890-af40-ca15d53c6c0b.jpg

Modelja e familjes Jenner -Kardashian së fundmi ka qenë pjesë e reklamës së re Calvin Klein për koleksionin CK50 të markës. 23-vjeçarja ka vendosur të ndajë me fansat në rrjetin social “Instagram” një fotografi që ka qenë pjesë e fushatës së reklamimit të Klein.

View this post on Instagram

Lounging in #mycalvins for #ck50 @calvinklein

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Ajo duket mjaft seksi teksa ka pozuar e shtrirë vetëm me të brendshme dhe format e trupit i duken për mrekulli.

/real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303