Zjarr në katin e pestë të një pallati, lëndohen babë e bir

Një zjarr i madh ka përfshirë katin e pestë të një pallati pak minuta më parë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur te stacioni  i fundit i linjës ‘Tirana e Re’.

Nga zjarri janë shënuar dëme të mëdha materiale, si dhe kanë mbetur të plagosur babë e bir.

Menjëherë ka mbërritur në vendndodhje zjarrfikësja, ku ka shuar flakët e mëdha brenda banesës.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ku dyshohet për shpërthim të një bomble gazi/real-news.tv51109512_995974193933409_7784657176374542336_n.jpg