fbpx

Zjarr në kryeqytet, ç’po ndodh? Panik dhe frikë të qytetarët, dalin detajet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Një dyqan është përfshirë nga flakët së fundmi në kryeqytet. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Varri i Bamit”.

Dyqani që tregtonte mallra të ndryshëm është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm, teksa është djegur i gjithë malli, me vlerë të paktën 2 mln lekë.

Flakët kanë përfshirë dhe pjesën e ballkonit të apartamentit që ndodhej në katin e dytë të një pallati të vjetër. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303