Zjarr në kryeqytet, një banesë përfshihet nga flakët

Në zonën e ‘Porcelanit’ në Tiranë një banesë është përfshirë nga flakët.

Sapo u njoftuan forcat zjarrfikëse shkuan menjëherë në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Policia ka ngritur një një grup hetimor për të zbardhur motivet e ngjarjes. /Real-news.tv/

Lër një koment