35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zjarr te Ministria e Brendshme

spot_img

Pak minuta më parë një zjarr i madh ka përfshirë bodrumin e Ministrisë së Brendshme.

Nga informacionet e para dyshohet se, zjarri ka rënë në dhomën e serverave të sistemit TIMS, ndërsa si shkak paraprak dyshohet një defekt në kabujt elektrik.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Priten njoftime zyrtare për dëmet e shkaktuara. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat