fbpx

Zonja e Parë tradhton presidentin Donald Trump?

Gjithandej ka nisur të qarkullojë thashethemi se Melanie, Zonja e Parë ka një lidhje jashtëmartesore.

Aludimet përforcojnë këtë thashethem, pasi jo rrallë herë, Melanie shihet duke e parë vëngër, dhe shpesh herë ka refuzuar t’i japë dorën teksa parakalojnë para njerëzve.

Marrëdhënia jashtëmartesore, mendohet të jetë me Henry “Hank” Siemers, kreu i sigurisë së bizhuterive Tiffany’s, në dyqanin që ndodhet në Kullën Trump.

Madje thuhet se edhe Trumpi është në dijeni.

Një ish-punonjës i Trump dhe një tjetër që ka punuar në “The Apprentice” pohojnë se ajo ka të dashur për shumë vite. Nuk dihet nëse thashethemi është i vërtetë, por “tëeeted” e postuara nga ish-punonjësit janë fshirë me shpejtësi.