24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Zorra qorre të krimit”. Vasili ‘fëlliq’ Ballën: Flet me kryebashkiakët kriminelë….

spot_img

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka reaguar ndaj thirrje të Taulant Ballës drejtuar Presidentit Meta për të dekretur datën e zgjedhjeve në Bashkitë e mbetura pa kryebashkiakë, për të ligjit të Dekriminalizimit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Vasili shkruan se Balla flet me kryebashkiakët kriminelë, duke shtuar se krevati i gjumit të tij është plot me këta zorra qorre të krimit.

“Balla fle me kryebashkiaket kriminele dhe u dashka të rrinë te tjerët pa gjumë për te.

Krevati i gjumit te Ballës është plot me nga këta zorra qorre te krimit. Durim …..vetëm disa kane dale sheshit. Te tjerë priten. Është tufe e madhe!”, shkruan Vasili.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat