fbpx

“Zoti fal mëkatet shpirtërore, jo ligjore”. Balla i jep mesazhin e drejtëpërdrejtë Ilir Metës

Balla-1-675x450.jpeg

Presidenti Ilir Meta ka qenë sot në Manastirin e shenjtë të “Shën Joan Vladimirit” ku në një prononcim për mediat deklaroi se nuk gjendej aty për t’u lutur por uroi që “zoti ti fali të gjithë ata që nuk dinë se çfarë bëjnë, dhe i udhëheq të gjithë në rrugën e të mirës së përbashkët”.

Fill pas deklaratës së tij ka reaguar dhe Taulant Balla, i cili ka preferuar të mos e komentojë deklaratën e Presidentit.

 “Kisha mbi të gjitha zoti fal vetëm mëkatet shpirtërore jo ato ligjore. Nuk e di se çfarë ka thënë presidenti kështu që t’a lejmë me kaq”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303