fbpx

Zyan shokon publikun me tatuazhin e tij të ri

Ai njihet për surprizat lidhur me modelin e flokëve apo tatuazhet. Këtë të martë Zayn Malik publikoi një “selfie”, ku tregon modelin e ri të flokëve, me njërën anë të qethur komplet.

ëngëtari tregoi tatuazhin që mbulon anën e majtë të kokës, të cilin nuk kemi arritur ta shohim kaq qartë për shkak të modelit të flokëve.

Dhe reagimet e fansave për këtë postim ishin përgjithësisht përkrahës

 

Lër një koment