fbpx

Zyrtare, disa lojtarë të Milanit rezultojnë me koronavirus

borini.jpg

Presidenti i Milanit, Paolo Scaroni, ka deklaruar se disa nga futbollistët e klubit rosoner janë të prekur me COVID-19.

“Kemi disa lojtarë të infektuar me COVIDE -19, por dy pjesëtarët e familjes Maldini e kanë kaluar atë”.

“Milanello është hapur dhe ne kemi nisur stërvitjet, sigurisht duke mbajtur distancën dhe duke respektuar rregullat.

Jemi duke bërë hapa përpara drejt rikthimit në fushë”, ka deklaruar ai.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303