fbpx

ZYRTARE/ Interi prezanton marokenin Achraf Hakimi

Tashmë është zyrtare. Achraf është lojtar i Interit.

Futbollisti maroken i datëlindjes 1988, vjen nga Real Madridi dhe ka firmosur një kontratë deri më 30 qershor të vitit 2025.

Kjo blerje shihet si një bonus shumë i madh për Konten për arritjen e objektivave.