fbpx

Zyrtare/ Shpallet fituesi i ‘Topit të Artë’

Screenshot_151543871855.jpg

Në ceremoninë madhështore në Paris u zbulua fituesi i “Topit të Artë”.

Luka Modric është fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, pas suksesit në Champions League me Real Madridin dhe Francën.

Modriç bëhet lojtari i parë kroat që fiton çmimin më prestigjioz në rangun individual.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *