fbpx

Zyrtare: Tirana godet me të parën, firmos me sulmuesin e kombëtares

tirana-apolonia.jpg

Taulant Seferi goditja e parë e Tiranës. Kampionët në fuqi kanë arritur marrëveshjen dhe e kanë zyrtarizuar huazimin e sulmuesit të kombëtares, që është nën kontratë me zviceranët e Young Boys, duke fituar konkurrencën me Shkëndijën e Tetovës.

“Mirësevjen Taulan Sulejmanov (Taulant Seferi)!  Klubi i Futbollit Tirana njofton afrimin e parë të merkatos së Janarit. KF Tirana njofton arritjen e marrëveshjes me klubin e madh europian Young Boys për huazimin e sulmuesit Taulant Seferi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303