fbpx

Pas thashethemeve, Baby G konfirmon ndarjen nga i dashuri

Këngëtarja e njohur kosovare, Baby G, me postimin e fundit të bërë në Instagram ka konfirmuar se më nuk është në lidhje me reperin nga Shqipëria Lim Hotin.

Çifti pas disa muajve bashkë i dhanë fund lidhjes së tyre dhe arsyeja ende nuk dihet.

Reperja ka publikuar një video në Instagram ku paraqitet duke vallëzuar dhe me shkrimin që ja bashkëngjiti postimit qartësoi gjithçka: “Kur je e re, sexy, dhe beqare”.

View this post on Instagram

When ur young sexy and single 🤩

A post shared by Callmegordi👻 (@babygee) on

 /real-news.tv/