23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
Fredi Beleri ka lënë sot në orët e para të mëngjesit burgun për të shkuar në Strasburg ku pritet të bëjë edhe betimin si eurodeputet. Beleri ka dalë nga porta...
spot_img

BOTA

spot_img
spot_img

Stay Connected

16,985FansLike
1,500FollowersFollow
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe

KRONIKE

AKTUALITET
Latest

Plagosi 60-vjeçarin në Karaburun, policia arreston drejtuesin e gomones

Policia e Vlorës ka arrestuar drejtuesin e gomones që goditi një 60-vjeçar në Karanurun, duke e lënë të plagosur në këmbë. Ndaj 42-vjeçarit, rënndon vepra...

Dalin pamjet nga megaoperacioni anti-drogë në Tiranë, arrestohen 19 persona, mes tyre edhe…

Policia ka publikuar pamjet nga mega operacioni anti-droqë në Tiranë . Drejtori i Policisë së Tiranës Tonin Vocaj, njoftoi në një deklaratë për shtyp pak...

Ushtruan dhunë ndaj grave/ Arrestohen në pak orë 3 burra në Tiranë

3 persona kanë rënë në pranga nga blutë e Tiranës në pak orë. D.A., 41 vjeç, L. B., 55 vjeç dhe G. K., 31 vjeç...

Me maska, kapuça dhe çantat plot/ Dalin FOTOT e personave të dyshuar që hodhën molotov drejt Kryeministrisë në protestën e opozitës

Protesta e opozitës siç ishte parashikuar u mbajt mbrëmjen e djeshme para kryeministrisë dhe jo vetëm. Përgjatë protestës ka pasur edhe një moment përshkallëzimi...

Bashkëpunëtor në tentativë për vrasje, arrestohet në Tiranë 38-vjeçari i shpallur në kërkim

Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Departamentin e Policisë Kriminale në DPPSH finalizoi operacionin policor të koduar “Operacionalja 12”. I akuzuar nga GjKKO-ja, për...

SPORT

spot_img

SHOWBIZ

POLITIKE

Çdo informcion rreth politikës shqiptare

spot_img

SOCIALE

KOSOVE
Latest

Rron Gjinovci: Nesër jam me Kroacinë! S’i kuptoj kosovarët që harxhojnë pare dhe shqyejnë gurmazin për Shqipërinë

Gazetari nga Kosova, Rron Gjinovci ka habitur me deklaratën e tij, teksa ka thënë se është më shumë entuziast për Kroacinë sesa për Shqipërinë, para takimit të nesërm në...

Bashkimi Europian: Kosova rrezikon rrugëtimin evropian, nëse nuk e themelon Asociacionin

Zëdhënësi i Bashkimit Evropian (BE), Peter Stano, ka thënë të martën se Kosova duhet ta zbatojë urgjentisht detyrimin shumëvjeçar për themelimin e një Asociacioni...

“Përlyhen me gjak” muret e Ministrisë së Drejtësisë, protesta masive për përdhunimin e 11-vjeçares në Kosovë

Përdhunimi i 11 vjeçares mbrëmjen e së shtunës nga 5 meshkuj në Kosovë ka ngjallur neveri dhe zemërim te qytetarët në Kosovë dhe në...

Këto janë 5 të rinjtë që abuzuan seksualisht me 11-vjeçaren në Kosovë

KOSOVË- Ekrem Rexhepi, Gent Rexhepi, Xhabir Salihu, Gentrit Jashari dhe Shkëlqim Kameri, janë 5 djemtë të cilët kanë abuzuar seksualisht me 11-vjeçaren në Prishtinë...

EKONOMI

- Advertisement -spot_img

LIFESTYLE

spot_img

KURIOZITETE

Këto janë efektet mahnitëse që ka rrushi në trup

Një studim i ri nga Universiteti Western New England ka treguar se ngrënia e rrushit mund të shtojë deri në pesë vjet në jetën...

Si të lexoni vetë fatin tuaj

KUZHINA IME

Pasi ta provoni do të mbetet gjithmonë ëmbëlsira e fundjavës suaj, si të përgatisni Tiramisu me Fistikë

Tiramisu është ëmbëlsira italiane më e njohur në gjithë botën. Thuhet se kjo ëmbëlsirë e ka origjinën në Siena (Toskanë). Rreth shekullit të XVII...

TEKNOLOGJI

Whatsapp, Instagram dhe Facebook sërish me probleme

Whatsapp, Instagram dhe Facebook sërish me probleme. Të shumtë janë përdoruesit e këtyre platformave që nuk po munden të kenë akses.

Microsoft pritet të sjell lojëra për Microsoft Teams