18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Whatsapp, Instagram dhe Facebook sërish me probleme

spot_img

Whatsapp, Instagram dhe Facebook sërish me probleme. Të shumtë janë përdoruesit e këtyre platformave që nuk po munden të kenë akses.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat