27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

RealNews

1456 POSTS
0 COMMENTS

HISTORIA / Përfundoi studimet për ekonomi-biznes, si u kthye Ervis Martinaj nga biznesmen në gangster

Kur ka hyrë në biznes, babai i tij ka qenë drejtor banke Gazetari investigativ Artan Hoxha tregoi jetën e bosit të lojërave të fatit, Ervis...

“Marrëveshja u arrit…”, Rike Roçi tashmë do të jetë pjesë e emisionit në Top Channel?

Së fundmi një foto e postuar në Instastory me moderatorin... Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të...

Agron Llakaj reagon pas humbjes së bashkëshortes: Sëmundja doli më e fortë

Aktori i njohur shqiptar Agron Llakaj vetëm pak ditë më parë humbi bashkëshorten e tij Kostandinën si pasojë e një sëmundje të rëndë. Ditën e...

Në një lidhje me Xhensila Myrtezajn? Reagon për herë të parë Majk!

Këngëtari Majk Kaveli ka reaguar pas aludimeve në rrjet se ky i fundit ka nisur një romancë me Xhensila Myrtezajn. Gjithçka nisi nga një...

Tiranë/ 63-vjeçari vetëdigjet me benzinë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar vetëm pak më parë në Tiranë. Një 63-vjeçar është vetëdjegur me benzinë në zonën e Farkës. Ende nuk...

E rëndë në Vlorë, vetëvritet me armë zjarri 45-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nartë të Vlorës. Mësohet se një 45-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri. Nuk dihet arsyeja pse burri i ka...

U dhunua nga tre persona, avokati i ish-kryeministrit Berisha futet në intubim 

Avokati i ish-kryeministrit, Sali Berisha, Sokol Mëngjesi është  futur në intubim pasi u dhunua nga tre persona mëngjesin e sotëm (29 maj) në zonën...

E ka takuar djalin pas daljes nga BBV?! Meritoni: Po përpiqem të komunikoj, dua të shkoj në Austri…

Mbrëmjen e djeshme ishte nata e parë e post “Big Brother VIP 3”, ku ish-banorët u përballën me njëri-tjetrin. Por jo vetëm kaq, pasi Ledion...

Temperaturat deri në 25 gradë, parashikimi i motit për ditën e sotme

Këtë të mërkurë, vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme, sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak. Moti parashikohet të jetë me alternime...

Meritoni dhe Ilnisa kryejnë veprimin e papritur, braktisin spektaklin final

Dalja e Meritonit që në fillim të spektaklit të kësaj nate finale në BBV3 duket se nuk është pritur mirë nga Ilnisa bile edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img