20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vëllai i autorit, i dënuar për një ekzekutim në 2019/ Vrasje nga një konflikt i çastit apo hakmarrje, ja pistat ku po heton policia mbi ngjarjen në Fier

spot_img

Të dhëna të reja në lidhje me vrasjen e efektivit të Shqiponjave në fshatin Nbaltëz në Fier.

Gazetari Igli Çelmeta raporton se viktima dhe babai i tij janë punonjës policie në sallën operative në sallën e Fierit.

Sipas burimeve nga policia mësohet se po hetohen të gjitha pistat, por se njëra prej tyre është edhe ajo e hakmarrjes.

Mësohet se autori i krimit është vëlla i një autori të dënuar me 19 vite për një vrasje të ndodhur në 2019 në Fier.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat