28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Almeda shfaqet me barkun e rrumbullakosur

spot_img

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi e cila na konfirmoi pak kohë më parë për shtatzaninë e saj është shfaqur me barkun e rrumbullakosur krah bashkëshortit të saj, aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayisman.

Çifti duket se ka nisur përgatitjet për fëmijën e tyre të parë.

Ish-Misi shqiptar duket rrezëllitëse e veshur me një fustan të zi dhe mund të themi se me aq sa duket nga fotoja, Almeda qëndron në top formë me linjat trupore, duke patur parasysh se shumica e femrave kur janë shtatzane shtojnë peshë.

Almedën duket se shtatzania e ka zbukuruar akoma dhe më shumë./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat