FOTO/Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani prindër për herë të parë, dedikim prekës bebushit

Moderatorja e ëmbël e ekranit shqiptar, Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë një djalë, të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë ata në rrjetin social ‘Instagram’ me anë të një postimi ku nuk kanë munguar fjalët e ndjera.

“Sot mesova perfundimisht cfare do te thote te duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria❤️ sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume ❤️❣️❤️”, ka qenë dedikimi i çiftit në Instagram.