28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sa është totali i vlerës së makinave të Noizy-t..

spot_img

Ndër emrat e artistëve të famshëm shqiptarë që kanë përqafuar luksin e makinave, futet dhe Noizy.E nisi me dashurinë e parë, Mercedes CLS 63 AMG, të vitit 2012 i cili njihet si vetura e parë luksoze e reperit, e cil që në kohën e artë të saj kishte vlerën e 100.000 eurove.Dhe që atëherë, reperi ka poseduar makina mjaft luksoze që kanë vlera marramendëse, që i bie në total që Noizy të ketë 1 milion euro vlerë të makinave të tij. Noizy po korr sukses të madh me këngën e fundit, “FREESTYLE”, të lancuar para pak ditësh.Disa orë pasi publikoi projektin muzikor, ai arriti që menjëherë të kapë vendin e 10 top listat në Youtube në Italy.Prej një karriere prej gati 17 vitesh mes Tiranës dhe Londrës, reperi shqiptar njihet edhe në Evropë.Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat