27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

droge

Drogë me kamion drejt Italisë, arrestohet shoferi  

Policia ka sekuestruar në portin e Durrësit, rreth 4 kilogramë drogë e llojit heroinë. Droga ishte fshehur në një çantë brenda një kamioni me...

Prostitucion dhe drogë, 15 të arrestuar në Spanjë, mes tyre shqiptarë

Gjatë një operacioni të ekzekutuar në Spanjë janë arrestuar 15 persona për trafikim dhe shfrytëzim prostitucioni, ndërsa pas kontrolleve të ushtruara, autoritetet kanë liruar...

VIDEO/ Katania, shqiptari kapet me 84 kg drogë në dollapin e shtëpisë

Guardia di Finanza e Katanias ka arrestuar një shqiptar që në banesën e tij në Tremestieri Etneo mbante të fshehura 84 kilogramë marijuanë. Gjatë shërbimeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img