27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fier

Mbyll nënën dhe motrat brenda dhe i vë flakën shtëpisë

Policia ka arrestuar një 45-vjeçar i cili i ka vënë zjarrin banesës së tij në lagjen “8 Shkurti”, në qytetin e Fierit, pasi kishte...

Vrau me thikë 16-vjeçarin, dorëzohet në polici autori i krimit

Autori i vrasjes me thikë të një 16-vjeçari pasditen e së enjtes në Fier, është dorëzuar në polici. Sipas bluve të Fierit, vrasja ka ndodhur...

Qëllohet për vdekje me thikë një i ri në qendër të Fierit, në kërkim autori

Një i ri është gjetur pa shenja jete në qytetin e Fierit gjatë pasdites së sotme. Mësohet se i riu është gjetur nga kalimtarët në...

Merr fund makthi i kafshëve, mbyllet “Safari Park”

Pas cilësimit të kopshtit zoologjik në Fier si "Kopshti zoologjik i ferrit", një reagim lidhur me gjendjen në të cilën ndodhen kafshët ka ardhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img