27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta firmos dekretin për shkarkimin e Fatmir Xhafajt

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka firmosur dekretin për shkarkimin e Fatmir Xhafajt nga detyra e Ministrit të Brendshëm. Firma zyrtarizon largimin e Xhafajt nga...

Austria, makineri dhe ndihma Kavajës për emergjencat civile

Austria ka dhënë një ndihmë të çmuar për Shqipërinë  me makineri zjarrfikëse, pajisje dhe trajnime që ia ka ofruar Bashkisë së Kavajës. Pikërisht për këtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img