27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

zjarr

Mbyll nënën dhe motrat brenda dhe i vë flakën shtëpisë

Policia ka arrestuar një 45-vjeçar i cili i ka vënë zjarrin banesës së tij në lagjen “8 Shkurti”, në qytetin e Fierit, pasi kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img