fbpx

Shokuese/ Video me pamje të forta, momenti kur prifti kryen veprime të turpshme me djalin e ri në mes të rrugës

prifti-1.jpg

Një video e rëndë është publikuar nga mediat greke ku një prift është kapur nga kamerat e sigurisë së një biznesi duke kryer veprime të turpshme me një djalë të ri.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz të tjerë dhe më pas kthehet me dëshirë për të pranuar veprimin e turpshëm.

Siç duket edhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur ditën, por prifti nuk arriti dot t’i shpëtonte kamerave të sigurisë të një biznesi aty pranë, ndonëse u munduan të fshiheshin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303