fbpx

6 Marsi/ Kryedemokrati Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

auto_Lulzim_Basha_oki1500810787-1-4.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike ka ndarë me ndjekësit në Facebook një video nga takimi që ka zhvilluar me qytetarët në Lushnje.

Sipas kryedemokratit, PD-ja do t’i japë Shqipërisë një modeli të ri përfaqësimit dhe një politike të re me fytyrë njerëzore.

“Në 6 mars, lushnjarët do të votojnë Partinë Demokratike dhe Indrit Sefën, i cili do të jetë avokati më i mirë për bashkëqytetarët e tij.

Me datën 6 Mars është në dorën e lushnjarëve  ti japin  fund modelit të korrupsionit në bashkin e tyre.

PD do ti japë Shqipërisë një modeli të ri përfaqësimit dhe një politike të re me fytyrë njerëzore.

Voto Partinë Demokratike

Voto Indrit Sefën

Voto Nr. 2”, shkruan Basha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303