fbpx

Aksident fatal në autostradën Tiranë-Durrës, vdes një 19-vjeçar, disa të plagosur

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë u plagosën si pasojë e një aksidenti në autostradën Vorë-Tiranë.

Policia thotë se “si pasojë e lagështirës janë përplasur 2 automjete, ku për pasojë ka ndërruar jëtë pasagjeri i njërit prej automjeteve shtetasi K. H.,19 vjeç”.

Ndërsa drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi D. R  dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303