Aksident i fortë në Përrenjas, shkërmoqen dy makina, ka të plagosur

Dy makina janë përplasur ditën e sotme në Përrenjas, ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në mesditë, ku të lënduar janë dy maqedonas.

Makinat janë përplasur dhe shkërmoqur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka përfunduar në kanal.

Policia mbërriti menjëherë në vendndodhje, ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Nga ana tjetër, ambulanca dërgoi të lënduarit në spital./real-news.tv