fbpx

Aksident i rëndë në autostradën Levan-Vlorë

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në autostradën Levan-Vlorë. Sipas të dhënave paraprake, mësohet së në aksident janë përfshirë tre automjete.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 nga drejtuesit e tyre, të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.