31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë në Durrës, automjeti përplas kalimtarin

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit.

Një automjet i tipit Fouristradë ka përplasur një këmbësor, ku thuhet se i aksidentuari ka marrë plagë të rënda.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit të Durrësit, ku drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin dhe ka marrë përpara kalimtarin.

Policia  menjëherë ka mbërritur në vendndodhje, ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

I aksidentuari është i seksit mashkull, ku menjëherë është dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat