35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë në Durrës, përplaset për vdekje këmbësori

spot_img

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Sukth të Durrësit, ku një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Mësohet se viktima është një 67-vjeçar, i cili u përplas nga drejtuesi i mjetit, një 34-vjeçar.

Menjëherë ambulanca mbërriti në vendngjarje, ku transportoi 67-vjeçarin drejt spitalit rajonal të Durrësit. Viktima nuk arriti t`i mbijetonte dot plagëve të shumta në trup nga aksident i rëndë dhe ndërroi jetë.

Nga ana tjetër, policia ka mbërritur në vendndodhje, ku po heton ngjarjen e aksidentit që solli vdekjen e këmbësorit./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat