fbpx

Aksident i rëndë në Elbasan, maunja merr zvarrë 50-vjeçaren

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Mollas, pranë Elbasanit.

Një maune ka përplasur një 50 vjeçare. Gruaja është në gjendje të rëndë në spital.

Pas aksidentit drejtuesi i maunes është larguar nga vendngjarja. Policia ndërkohë po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.